Her apartman ve site birer potansiyel vergi mükellefidir. Dolayısıyla ilk önceliğimiz sitenizi legal hale getirip yasal bir yapı ve yönetim kurmakla başlar. Akabinde en önemli diğer husus mali disiplinin sağlanmasıdır. Mali disiplinden anladığımız; yıllık dönemde yapılandırılmış doğru bir işletme projesi ve aidat paylandırılması düzenleyerek tahsilatın düzenli şekilde yapılmasını sağlamaktır; aidat (avans) ödemelerini yapmayan kat sakinlerini de yasal takibe almaktır.

Legal zemin üzerine kurulmuş bir yönetim şekli ve finansal akışın mali disiplinle sağlandığı bir apartman veya sitede tüm süreçler doğal bir akışla işler ve herkesin mutluluğu sağlanır.

Büyük şehirlerde site ve toplu konutlarda yaygın şekilde kullanılan ve popüler olan Apsiyon isimli web tabanlı tesis yönetim otomasyon programımız vasıtasıyla; aidat işlemleri, nakit kasa, banka, pos, gelir, gider, işletme defteri, borç, alacak, cari işlemler vb. tüm finansal işlemlere (kat sakinlerine özel tanımlanmış kullanıcı adı ve şifre ile) online ulaşma imkanı sunar. Mevcut otomasyonu akıllı telefon, tablet ve bilgisayar üzerinden erişebilirsiniz. Dolayısıyla; tüm finansal işlemlerinizi şeffaf ve hesap verilebilir şekilde tüm kat sakinlerinin bilgilerine açabilir, yönetim ve denetim kurulu olarak ve güncel takip sağlayabilirsiniz.